AKTUALNOŚCI
Pogoń Zduńska Wola wygrała Omega Cup 2017

Z udziałem ośmiu drużyn rocznika 2007 rozegrany został w hali sportowej Solparku w Kleszczowie Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Omega Cup 2017. Po zaciętej walce wygrała Pogoń Zduńska Wola. Na drugim miejscu uplasowała się Astoria Szczerców, a na trzecim KS Stradom Częstochowa. Organizatorem turnieju był LKS Omega Kleszczów oraz rodzice kleszczowskich zawodników.

Drużyny podzielono na dwie grupy. W grupie A najlepsza okazała się Szóstka Radomsko, która wyprzedziła Stradom Częstochowa, Omegę I Kleszczów i RKS Radomsko. W grupie drugiej wygrała Pogoń Zduńska Wola przed Astorią Szczerców, RAP Radomsko i Omegą II Kleszczów.

W półfinałach Astoria wygrała z Szóstką Radomsko 3:1, a Pogoń Zduńska Wola pokonała KS Stradom Częstochowa 4:0. W finale Pogoń rzutami karnymi okazała się lepsza od Astorii (2:0). W normalnym czasie gry był remis 1:1. O trzecie miejsce Stradom Częstochowa pokonał MUKS Szóstkę Radomsko 2:1.

Oto klasyfikacja końcowa:
1. Pogoń Zduńska Wola
2. Astoria Szczerców
3. KS Stradom Częstochowa
4. Szóstka Radomsko
5. Omega II Kleszczów
6. RAP Radomsko
7. Omega I Kleszczów
8. RKS Radomsko

Każdy z zespołów otrzymał Puchar, a każdy z zawodników świąteczny upominek oraz kalendarz drużyny LKS Omega Kleszczów (rocznik 2007). Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju okazał się Igor Konik (Pogoń Zduńska Wola), a najlepszym bramkarzem Otylia Szydłowska (Astoria Szczerców).

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o