AKTUALNOŚCI
Adam Patora piłkarzem Warty Sieradz

Warta Sieradz pozyskała drugiego nowego zawodnika. To doskonale znany w naszym regionie Adam Patora, który ostatnio występował w barwach Lechii Tomaszów. Patora ma pomóc Warcie w utrzymaniu w III lidze (grupa I). Napastnik występował wcześniej w ŁKS (był jego najskuteczniejszym graczem w IV i III lidze) oraz Wiśle Puławy.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Dino

Widziałem Patore w sparingu Warta – Sokól i powiem tak chłopaki z 2000 rocznika wychowankowie Warty są lepsi od niego o jedną klase.Gratuluje transferu.

wiśniowa

Grał w 3 ligowym aspirujacym do 2 ligi a Wisła Puławy była tak cienka ze juz nie pamiętam czy był to beniaminek 1 ligi.Wiem ze w tamtym sezonie co grał Patora bili wszelkie rekordy nieskutecznosci i braku strzelnosci goli.Czemu np taki Zenia nie odchodzi? Woli pykac w ŁKS mieć stabilizację i iść w górę.27 lat i chciał robić karierę? Przecież ten koleś to istny Radu Matu jeszcze grając w ŁKS miał zamiary zawieszenia kariery bo nie wiedział czy nie lepiej robić w banku.Widocznie mało wiesz o swoim byłym grajku.Jakich talentów? Zastanów się co piszesz i spójrz kto obecnie strzela w… Czytaj więcej »

ŁKS

Miał 27 lat i był w 3 ligowym ŁKS-ie. Dostał propozycje z 1 ligi, to co miał powiedzieć – nie nie chce grać w pierwszej lidze, bo mam jeszcze dużo czasu na rozwój i 3 liga jest ok? Zastanów się człowieku co piszesz. W Puławach mu nie wyszło, ale tego nie mógł z góry przewidzieć i tego, że bedzie miał tam dwie kontuzje przez pół roku. Co by nie mówić szkoda chłopaka, bo to jeden z największych talentów jakie biegają po 3ligowych boiskach.

wiśniowa

Lol tak to jest jak samemu w życiu nie wiesz kim chcesz być. W ŁKS mógł być gwiazdą później epizody jako pan melonik, później nieoczekiwanie Wisła teraz 4 liga na dnie Warcie.Dziękuję nie mam pytań.Kasę będzie liczył ale na kasie a za manko płacił sam rampampam.W ŁKSie byles pan z nr 10 każdy się cieszył teraz chodzisz od drzwi do drzwi i stuku stuku puk proszę otworz mi.