AKTUALNOŚCI
Bełchatowski szlagier bez fajerwerków

Bezbramkowym remisem zakończyło się szlagierowe spotkanie 15. kolejki II ligi. W obecności 1200 widzów PGE GKS Bełchatów podzielił się punktami z Elaną Toruń. Był to mecz walki, a obie drużyny skupiły się na murowaniu dostępu do własnej bramki. Od 72. minuty Brunatni grali z przewagą jednego gracza. Nie wykorzystali jednak tego.

W pierwszej połowie obie drużyny kilka razy próbowały szczęścia strzałami z dystansu, ale na posterunku byli bramkarze. Zarówno Paweł Lenarcik (PGE GKS) jak i Michał Nowak (Elana) nie dali się zaskoczyć.

Po zmianie stron gra się ożywiła, ale nadal brakowało podbramkowych sytuacji. Bełchatowianie narzucili rywalowi swoje warunki, zepchnęli Elanę do defensywy. Brakowało jednak szczęścia i wykończenia pod bramką Nowaka. W 72. minucie drugim żółtym kartonikiem upomniany został Jakub Banach, który musiał opuścić boisko. Brunatni zaatakowali jeszcze śmielej, ale nie zdołali strzelić zwycięskiego gola. Po meczu walki padł zasłużony, bezbramkowy remis.

PGE GKS Bełchatów – Elana Toruń 0:0

PGE GKS: Lenarcik – Sierczyński, Michalski, Magiera ż, Grzelak – Biel, Czajkowski, Ryszka ż, Mularczyk ż, Thiakane (84′ Tylec) – Bartosiak

 

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o