Porażka Polonii Piotrków

PKS Polonia Piotrków Trybunalski przegrała pierwsze spotkanie sparingowe podczas przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni Ireneusz Komara ulegli zespołowi KS Poświętne 2:1 (1:0).

Z dobrej strony zaprezentowali się młodzi zawodnicy Krzysztof Jodłowski oraz Łukasz Cieślik, który zdobył bramkę strzałem głową.

Skład I połowa : Tworkowski – Jodłowski, L.Świstak, Spychała, Wieczorek, Nowak, Dróżdż, (Zawodnik testowany),Rękorajski, Filipczak, J.Świstak.

Skład II połowa : Tworkowski – Gronowski, Kaźmierski, (Zawodnik testowany), Grzesiuk, Samojluk, Spychała, Koszlaga, Wybodeł, Cieślik, Dura.

Przed drużyną Ireneusz Komara jeszcze wiele pracy, by zespół prezentował się na miarę oczekiwań kibiców. Tymczasem z dzisiejszej porażki nie ma co robić tragedii, gdyż to dopiero początek przygotowań