KS Niedośpielin kończył mecz w dziewiątkę

Lider piotrkowskiej klasy A (grupa II) KS Niedośpielin wygrał kolejne spotkanie, ale wygrana w Niechcicach ze Startem 3:1 (2:0) okupiona została czerwonymi kartkami dla dwóch podstawowych zawodników. W pierwszej połowie, przy stanie 0:2, za faul poza polem karnym boisko opuścić musiał bramkarz Mateusz Tworkowski, którego między słupkami zastąpił kapitan Karol Barański.

Start grając z przewagą jednego zawodnika strzelił kontaktowego gola. W końcówce nerwowo nie wytrzymał Damian Rozpendek. Arbiter meczu Robert Rybak usunął go z boiska za to, że zarzucił mu stronnicze sędziowanie. Sprawą Rozpendka zajmie się Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków.