AKTUALNOŚCI
Już 35 bramek Adriana Malickiego

Trwa rywalizacja o tytuł króla strzelców klas okręgowych województwa łódzkiego. Prowadzi Adrian Malicki (na zdjęciu) z Polonii Piotrków, który strzelił 35 goli. Na miejscu drugim jego klubowy kolega Mateusz Jakubiak – 25. Trzeci jest Łukasz Smolarczyk ze Startu Lgota Wielka – 21. 18 goli ma na swoim koncie Kamil Kubiak, który gra obecnie w Lechii Tomaszów, ale jesienią bronił barw Szczerbca Wolbórz. 

plecaki-sportowe-keeza

W okręgu łódzkim na czele Eryk Lebioda ze Stali Głowno – 24 trafienia. 22 bramki zdobył Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów, a 18 Robert Demjan, który grał jesienią w Widzewie, a obecnie występuje w drugiej lidze czeskiej.

W okręgu skierniewickim prowadzi Mateusz Lubczyński z Olimpii Jeżów – 21 bramek. 20 goli strzelił Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice, a po 19 Rafał Bednarek (GLKS Wołucza), Damian Gendek (Pogoń Bełchów), Krzysztof Dąbrowski (Miedniewiczanka) oraz Michał Sala (Juvenia Wysokienice).

W sieradzkiej klasie okręgowej na czele Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki – 25 bramek. Miejsce drugie zajmuje Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice) – 18. Marcin Kobierski z Jutrzenki Warta oraz Adam Grajeta z LKS Zapole strzelili po 17 goli, a Piotr Kokot z LZS Brąszewice 16.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza