AKTUALNOŚCI
Artur Derbin: Dziękuję wszystkim za ten sukces

Artur Derbin na pomeczowej konferencji prasowej w Stargardzie był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Zaprezentował dziennikarzom oryginalne wykonanie utworu grupy Lady Pank, podziękował również wszystkim, dzięki którym Brunatni mogli świętować awans na zaplecze Ekstraklasy. PGE GKS Bełchatów zakończył drugoligowy sezon na trzecim miejscu. 

plecaki-sportowe-keeza

Po raz pierwszy na konferencji prasowej będę śpiewał. Taki jeden utwór ostatnio chodził za mną. Oczywiście mógłbym zaśpiewać We are the champions, bo to co na przestrzeni całego sezonu chłopcy zrobili, to jak najbardziej moglibyśmy powiedzieć – jesteśmy mistrzami świata. Natomiast mam nadzieję, że grupa Lady Pank się nie obrazi jak zaśpiewam: To nie do wiary, że się ziścił taki piękny plan. Ogromne podziękowania należą się przede wszystkim naszej drużynie, która w tym sezonie pokazała mega charakter i ogrom serducha. Ja bym jeszcze dodał, że przez pewien okres, do tej pory, chodzą bez pieniędzy a na dobrą sprawę ani razu nikt z nich nie przyszedł i nie upomniał się. To jest coś niesamowitego. Ja wiem, że to zostanie uregulowane.

– Oni są naprawdę szaleni i czasami nie jestem w stanie ich okiełznać, tak jak teraz. Natomiast dokończę swoją myśl. Przede wszystkim podziękowania za ten sezon dla tej grupy szalonych chłopaków. Za to co zrobili dla siebie, dla klubu, dla miasta. Kolejne podziękowania należą się dyrektorowi sportowemu Marcinowi Węglewskiemu bo tak na dobrą sprawę jego projekt grania młodzieżą, ja się w to oczywiście wpisałem, okazał się sukcesem i dzięki temu wygrywamy projekt Pro Junior System. To na pewno w dużym stopniu podreperuje nasz budżet. Ja wierzę też, że te pieniądze również przejdą w dużym stopniu na grupy młodzieżowe. Dziękuje prezesowi, bo też wydeptał wiele ścieżek by ten klub funkcjonował. Dziękuje naszym sponsorom, którzy mimo tych trudnych chwil nie szczędzą grosza. Dziękuje również wszystkim kibicom i ludziom, którzy mają ten klub w sercu – powiedział Derbin.

Źródło: gksbelchatow.com

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza