Wygrana AMII w kolorze czerwieni

To spotkanie przejdzie do historii klubu AMII Nowosolna Łódź. W 22. kolejce łódzkiej klasy A (grupa I) czwarty zespół tabeli pokonał lidera tabeli – GLKS Dłutów 2:0 (2:0). Aż czterech zawodników AMII obejrzało bowiem czerwone kartki. Jeden z graczy lidera również nie wytrzymał nerwowo i musiał opuścić boisko przed czasem.

Już w pierwszej połowie, przy stanie 1:0 dla AMII, z ławki wyrzucony został za wulgarne słowa Adam Koralewski. Jego zespół strzelił jednak drugiego gola i do szatni zszedł z prowadzeniem 2:0.

W końcówce aż trzech zawodników z Nowosolnej – Marcin Prus (dwie żółte), Łukasz Żeromiński i Mateusz Machała obejrzało na ławce czerwone kartki. Dwóch ostatnich obrzuciło sędziów epitetami, które nie nadają się do zacytowania. Chwilę później Adam Skiba (GLKS) wyzwał rywala i również został przez sędziego Marcina Łuczaka wyrzucony z placu gry.