AKTUALNOŚCI
Wygrana AMII w kolorze czerwieni

To spotkanie przejdzie do historii klubu AMII Nowosolna Łódź. W 22. kolejce łódzkiej klasy A (grupa I) czwarty zespół tabeli pokonał lidera tabeli – GLKS Dłutów 2:0 (2:0). Aż czterech zawodników AMII obejrzało bowiem czerwone kartki. Jeden z graczy lidera również nie wytrzymał nerwowo i musiał opuścić boisko przed czasem.

plecaki-sportowe-keeza

Już w pierwszej połowie, przy stanie 1:0 dla AMII, z ławki wyrzucony został za wulgarne słowa Adam Koralewski. Jego zespół strzelił jednak drugiego gola i do szatni zszedł z prowadzeniem 2:0.

W końcówce aż trzech zawodników z Nowosolnej – Marcin Prus (dwie żółte), Łukasz Żeromiński i Mateusz Machała obejrzało na ławce czerwone kartki. Dwóch ostatnich obrzuciło sędziów epitetami, które nie nadają się do zacytowania. Chwilę później Adam Skiba (GLKS) wyzwał rywala i również został przez sędziego Marcina Łuczaka wyrzucony z placu gry.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Gość – do którego momentu? Bo z tego co pamiętam do 91 minuty nie było żadnej sytuacji na czerwoną kartkę dla Dłutowiaków… Chyba, że bylismy na innych spotkaniach.

Gość

Widzę, że kolega to burak. Nie byłeś na meczu nie komentuj, Raczej do pewnego momentu to goście powinni być czerwoni, a praca sędziego kompromitacja, co warte odnotowania.

eryk

Buraki z Nowosolnej. Naprawdę jak trzeba byc głupim żeby prowadząc z liderem który do tej pory nie przegrał spotkania tak sie zachowywać. Szkoda że Dłutów nie doprowadził do wyrównania. Swoją drogą mecz z KAS za tydzień zapowiada się bardzo ciekawie.

rks-radomsko-keeza