Sokół Aleksandrów rozbił Lechię Tomaszów

Aż siedem bramek obejrzeli kibice w Aleksandrowie, gdzie miejscowy Sokół rozbił w meczu o trzecioligowe punkty Lechię Tomaszów Mazowiecki 5:2 (2:0). Było to ósme ligowe zwycięstwo podopiecznych trenera Dawida Kroczka i jednocześnie ósma porażka tomaszowian, którzy są coraz bliżej miejsca spadkowego w tabeli grupy pierwszej III ligi.

Lechię prowadził w Aleksandrowie trener Daniel Myśliwiec, który wrócił do Tomaszowa po przygodzie z ekstraklasową Arką Gdynia. Jak widać początek ponownej pracy w Lechii nie był zbyt udany. Prawdę mówiąc Sokół wygrał mecz zasłużenie, bo był zespołem zdecydowanie lepszym i gdyby grał skuteczniej wynik mógł być bardziej okazały.

Warto dodać, że całą drugą połowę miejscowi grali w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Tomasza Bogołębskiego tuż przed końcem pierwszej połowy meczu. Nie wpłynęło to jednak na przebieg spotkania, a Sokół w dziesiątkę strzelił trzy bramki.

Sokół Aleksandrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 5:2 (2:0)
Bramki: Kacper Dziuba 39, Damian Nowacki 42, Artur Gieraga 47, 66, Bartłomiej Maćczak 81 – Mateusz Bąkowicz 56, Adrian Marcioch 88

Sokół: Kaniecki – Dziuba, Bogołębski, Pecyna, Stolarczyk (55′ Sołtysiński) – Nowacki (55′ Zagórski), Szarpak (83′ Lis), Maćczak (88′ Misiak), Witasiak – Woźniczak, Gieraga.

Lechia: Awdziewicz – Jakubczyk (78′ Marcioch), Cyran, Peda (69′ Snopczyński), Pawlik (69′ Kubiak) – Kaproń (69′ Lewicki), Cieślik, Wuwer, Bąkowicz – Szymczak, Kania