AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Mateusz Białek (na zdjęciu) z Orląt Cielądz strzelił w meczu z GLKS RZD Żelazna, wygranym przez jego zespół aż 10:0 siedem goli i ma na koncie już 24 bramki. Na miejscu drugim w klasyfikacji skutecznych grupy czwartej (skierniewicka) klasy okręgowej plasuje się Piotr Buczek z Korony Wejsce – 14 bramek. Trzeci jest Mateusz Krysiak ze Zrywu Wygoda, który ma na koncie 13 goli.

kurtki zimowe sportowe keeza

W grupie pierwszej (łódzka) liderem jest Przemysław Kołakowski (GLKS Sarnów/Dalików) – 11, przed Bartłomiejem Szadkowskim (Start Brzeziny) – 9 oraz Grzegorzem Brochockim (Widzew II Łódź) i Wojciechem Łojeczko (AKS SMS Łódź) – po 7.

W grupie drugiej (piotrkowska) na czele Adrian Malicki (KS Niedośpielin) – 9. Łukasz Grzybek z MGKS Drzewicy strzelił 8 goli. Po 7 trafień mają na koncie Filip Zatorski (Omega II Kleszczów), Łukasz Gloc (Start Lgota Wielka) oraz Marcin Brylikowski (Włókniarz Moszczenica).

W grupie trzeciej (sieradzka) liderem jest Jacek Majda (Tęcza Brodnia) – 12, który wyprzedza Adriana Sroczyńskiego (Piast Błaszki) – 10. Miejsce trzecie zajmuje Tomasz Marecki (KS Karsznice) – 9. Michał Okoń z Prosny Wieruszów zdobył 8 bramek.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic z Rawy
7 dni temu

do @Kolo Białek nigdzie nie pójdzie najwyżej wróci do Mszczonowianki. 3 pierwsze bramki strzelone dzięki Zarębie. Dwie kolejne to zasługa Adasia, wolny ewidentny błąd bramkarza który schował się za murem tylko karne na Białku i za to można mu bić brawa tylko że ten drugi to padaka. Pincet okazji niewykorzystanyh bo nie gra do młodszych kolegów.
Z Biealwami był zupełnie innym zawodnikiem, teraz już sodówka uderza do głowy….

9 dni temu

Białek ty dziku 🙂 zobaczymy kto go zabierze w zimę

kibic z Rawy
9 dni temu

Białek mógł strzelić więcej, ale nie chce podawać do kolegów. gdyby rozgrywał na boki zamiast się pchać w środek to cielądz wygrałby i 20. No i ten karny z głębockim to tragedia. Zamiast pierd* piłkę jak nalezy to sie trzebią ortopedzi w polu karnym.