Strzelecki koncert TME UKS SMS

TME UKS SMS Łódź pewnie zmierza po pierwszy seniorski medal mistrzostw Polski w historii klubu. Na pięć kolejek przed końcem drużyna trenera Marka Chojnackiego zajmuje drugie miejsce mając trzy punkty przewagi nad Medykiem Konin i pięć nad Górnikiem Łęczna. W niedzielę łodzianki rozbiły na własnym obiekcie znacznie niżej notowaną drużynę Rolnika Głogówek 9:0 (5:0).

Wynik spotkania otworzyła z rzutu karnego Gabriela Grzybowska. Jak się okazało był to początek strzeleckiego festiwalu. Przed przerwą piłka do bramki Rolnika wpadła jeszcze cztery razy, a po przerwie łodzianki dołożyły kolejne cztery trafienia. Skończyło się na wygranej 9:0, ale gdyby TME UKS SMS do końca grał na sto procent to z pewnością wygrałby dwucyfrówką.

TME UKS SMS Łódź – Rolnik Głogówek 9:0 (5:0)
Bramki: Gabriela Grzybowska 5 i 80 – obie z karnych, Daria Kurzawa 21, Anna Rędzia 24,40, Adriana Achcińska 32, Tatiana Markuszewskaja 67-karny, Julia Mordel 76, Maria Zbyrad 84

Za tydzień (3 maja o 11:30) łodzianki zmierzą się w Sosnowcu z liderem tabeli, miejscową drużyną Czarnych.