Zrobiły to! TME UKS wicemistrzem Polski!

TME UKS SMS Łódź wygrał w jaskini lwa i wywalczył wicemistrzostwo Polski! Piłkarki Marka Chojnackiego nie przestraszyły się Górnika Łęczna i pokonały rywala na jego boisku 2:1 (0:0). Bramki dla łódzkiej drużyny strzeliły: Gabriela Grzybowska w 46. minucie i Adriana Achcińska w 66. minucie. Górnik odpowiedział trafieniem z rzutu karnego Eweliny Kamczyk.

Łodzianki mają w tym sezonie do rozegrania jeszcze jeden mecz. 5 czerwca o 19:00 na stadionie Polonii Warszawa zmierzą się w finale Pucharu Polski z Czarnymi Sosnowiec. Do stolicy pojadą jako świeżo upieczony wicemistrz Polski, a rywalizować będą z mistrzem kraju. Zapowiada się piłkarski kobiecy szlagier.