Lider prawie powstrzymany

Od ciekawego spotkania rozpoczęła się 12. kolejka grupy I łódzkiej klasy B. LKS Sarnów podejmował na własnym terenie okolicznego rywala, drużynę MKS Mianów.

Spotkanie rozgrywane w Dalikowie od pierwszych do ostatnich minut było bardzo emocjonujące. Gra toczyła się szybko i była pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Już w 2. minucie prowadzenie objęli gospodarze. Mianów szybko jednak odpowiedział strzałem po rzucie wolnym z okolicy dwudziestego metrów. Kilkanaście minut później było już 1:2 dla gości. Gospodarze zdołali doprowadzić do remisu 2:2, ale odpowiedź MKS-u była natychmiastowa i do przerwy było 2:3.

W drugiej połowie kluczowe dla wyniku meczu były 2 sytuacje – kontrowersyjny rzut karny i dwie czerwone kartki dla gości. Gospodarze w przewadze 2 zawodników łatwo zdołali zdobyć 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:3.

Regionalny mecz był bardzo ostry i obfitował w wiele fauli. Sędzia kilkanaście razy sięgał po różnej barwy kartoniki dla zawodników z obu drużyn.