AKTUALNOŚCI
Szlagier w Zdunach

W nadchodzącej  kolejce skierniewickiej klasy okręgowej najciekawiej zapowiada się mecz liderującego Sorento Zadębie Skierniewice ze znakomicie spisującą się na wiosnę Astrą Zduny.

gadzety kibica keeza

 

Obie drużyny w zimowym okienku transferowym dokonały znaczących wzmocnień i zarówno skierniewiczanie, jak i drużyna prowadzona przez trenera Henryka Plichtę myślą o awansie do IV ligi.

W sobotę w Łyszkowicach miejscowa Laktoza zmierzy się ze słabo grającymi ostatnio rezerwami Pelikana. Emocji nie zabraknie, w szeregach Laktozy gra kilku łowickich wychowanków. „Rezerwiści” na wiosnę nie zdobyli jeszcze choćby punktu i na pewno będzie to dla nich okazja do przełamania. Może być to jednak trudne zadanie, podopieczni Stanisława Nezdropy po falstarcie w 1 kolejce, w drugiej już efektownie wygrali w Słupi pokonując miejscowy Olympic 3:0.

W niedzielnych meczach najciekawiej zapowiada się potyczka Orła Nieborów z Mazovią. W Domaniewicach Vagat zagra z ambitną drużyną Jutrzenki Drzewce, natomiast w Bednarach Czarni będą mieli szanse na pierwsze wiosenne punkty grając z Juvenią Wysokienice.

16 kolejka:

Olimpia Chąśno – Widok Skierniewice    09.04.  15.00
Vagat Domaniewice – Jutrzenka Drzewce   10.04.   11.00
Orzeł Nieborów – Mazovia Rawa Mazowiecka   10.04.   15.00
Czarni Bednary – Juvenia Wysokienice   10.04.  12.00
Korona Wejsce – Olympic Słupia   09.04.   16.30
Laktoza Łyszkowice – Pelikan II Łowicz   09.04. 15.00
Astra Zduny – Sorento Zadębie Skierniewice   09.04.   15.00

Autor: Tomasz Ścibor

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments