Laktoza znów przegrywa

Ciekawie zapowiadająca się potyczka rezerw Pelikana Łowicz i Laktozy Łyszkowice w skierniewickiej klasie okręgowej okazała się bardzo słabym widowiskiem. Ptaki wygrały na wyjeździe 0:2.

Pierwszą bramkę po katastrofalnym błędzie obrońców Laktozy zdobył w 27 minucie Mateusz Wójcik. W 50 minucie po strzale z rzutu karnego na 2:0 podwyższa Kamil Górski. Zespół z Łyszkowic próbuje gonić wynik, jednak ataki są zbyt chaotyczne. Drużyna rezerw stara się kontratakować, ale do końca meczu wynik nie ulega już zmianie.

Rewelacyjna na wiosnę drużyna Korony Wejsce wygrywa kolejną potyczkę. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego zaaplikowali trzy bramki zespołowi Olimpic Słupia, nie tracąc żadnej. Na listę strzelców wpisywali się  Krzysztof Papuga dwukrotnie oraz Sebastian Sumiński.

W Skierniewicach miejscowy widok ogrywa 1:0 ekipę Olimpii Chąśno. To kolejny mecz drużyny z Chąśna, w którym niezła gra nie jest potwierdzona zdobytymi punktami.