Cenna wygrana Korony Wejsce

W meczu 24. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej rozegranym na Stadionie Gminnym w Łyszkowicach, Korona Wejsce pokonała miejscowy zespół Laktozy 1:2 (1:1).

Korona od pierwszych minut przejęła inicjatywę. Goście zamknęli rywali na ich połowie i rozsądnie rozgrywali piłkę. W 23. minucie Sebastian Sumiński ładnie wypuścił na wolne pole Dawida Ługowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, umieścił piłkę w siatce. Trzy minuty później po zagraniu w pole karne teoretycznie niegroźna piłka przeleciała nad obrońcami Korony i trafiła wprost pod nogi Piotra Ignaciuka. Zawodnik strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy za wszelką cenę chcieli wyjść na prowadzenie. Korona została zepchnięta do defensywy i zaczęła się bronić. Dopiero w 81. minucie piłkę w polu karnym otrzymał Grzegorz Basiak i po minięciu obrońcy pokonał Michała Kocembę.

Laktoza Łyszkowice- Korona Wejsce 1:2 (1:1)

Bramki: Piotr Ignaciuk 26- Dawid Ługowski 23, Grzegorz Basiak 81

Korona: Rusek – Staniaszek, Rokicki, Gala – Scęcelek, Basiak, Sumiński, Dąbrowski, Dróżdż (75 Grzanka) – Szajewski, Ługowski

Żółte kartki: Łukasz Scęcelek i Paweł Dróżdż

Sędziował: Cezary Kindel

Źródło: lkskoronawejsce.futoblowo.pl