Niespodzianka w Karsznicach

Wicelider grupy II sieradzkiej klasy A niespodziewanie zostawił punkty w Karsznicach. Miejscowa Olimpia zremisowała z LUKS Bałucz 1:1, a obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Drużyna z Bałucza przyjechała w roli faworyta i nie zapowiadało się, że Olimpia sprawi niespodziankę. W pierwszej połowie goście stworzyli sobie dwie stuprocentowe sytuacje , których jednak nie wykorzystali. Druga połowa również się zaczęła od ataków Bałucza ale dopiero w 59 minucie w zamieszaniu pod bramką odnalazł się Jakub Ratajczyk i strzałem z 14 metrów zdobył gola dla gości. Zawodnicy Olimpii nie załamali się i próbowali grać szybkimi kontrami. Po jednej z takich akcji w 71. minucie Marcin Ochman ustalił wynik meczu na 1:1.

Olimpia Karsznice Zduńska Wola – LUKS Bałucz  1:1 (0:0)
Bramki: Marcin Ochman 71 – Jakub Ratajczyk 59

Autor: Lech Kulma