Kolejne zwycięstwo MKS

MKS Zduńska Wola wygrał z Czarnymi Rząśnia 4:0 (1:0) w spotkaniu 20. kolejki Sieradzkiej Klasy Deyna. Dla podopiecznych Oktawiana Maliszewskiego było to czwarte zwycięstwo z rzędu. Dzięki temu zduńskowolanie umocnili się na czwartej pozycji w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana, a gol padł dopiero pięć minut przed przerwą. Zdobył go zawodnik gospodarzy Cyprian Cieślarczyk. Druga odsłona rozpoczęła się od szybkich ataków gospodarzy i już w 45. minucie padła następna bramka. Strzelił ją Paweł Kowalski. Na 3:0 podwyższył Kamil Piegat w 52. minucie spotkania. Pięć minut przed zakończeniem pojedynku padła czwarta bramka, a na listę strzelców wpisał się Witold Kubiak.

MKS Zduńska Wola – Czarni Rząśnia 4:0 (1:0)
Bramki: Cyprian Cieślarczyk 35, Paweł Kowalski 45, Kamil Piegat 52, Witold Kubiak 75

Zduńska Wola: Szymon Szmyt – Bartek Paczesny, Cyprian Cieślarczyk, Kamil Taterka, Robert Olejnik, Paweł Kowalski, Witold Kubiak, Krzysztof Puś, Jakub Ratajczyk, Mikołaj Janiak, Kamil Piegat, Karol Cieślak, Tomasz Lila, Dominik Lewandowski.

Czarni: Adam Stanek – Konrad Barszcz, Sebastian Sikorski, Michał Pęciak, Patryk Mentek, Piotr Rabęda, Sebastian Michalski, Piotr Nowak, Mateusz Łudczak, Marcin Pająk, Patryk Sekret, Michał Trzeciak, Sebastian Sudak.

Źródło: Lech Kulma