Paprotnia pokonała Szadek

W  jednym z ciekawszych meczów 26. kolejki klasy A okręgu sieradzkiego lider grupy II, LKS Paprotnia podejmował Victorię Szadek. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:0 (1:0), którzy tym samym przybliżyli się do awansu.

Początek spotkania znakomicie ułożył się dla gospodarzy.  Już w  7. minucie meczu, w zamieszaniu pod bramką Victorii, odnalazł się umiejętnie Sebastian Kubiak i piłkarze z Paprotni objęli prowadzenie. Zawodnicy Victorii próbowali odrobić straty. Mieli do tego dogodną sytuację, ale piłka trafiła w poprzeczkę.
W drugiej połowie goście z jeszcze większym animuszem przystąpili do ataków. Nic to jednak nie dało.W 65. minucie gospodarze przeprowadzili wzorową kontrę po której Tomasz Pawlak podwyższył wynik na 2:0.  W 90 minucie drugą żółta kartkę otrzymał Tomasz Gocek i gospodarze ostatnie trzy minuty doliczonego czasu grali w osłabieniu. Wynik spotkania nie uległ już zmianie.

LKS Paprotnia – Victoria Szadek 2:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Kubiak 7, Tomasz Pawlak 65

Autor relacji i zdjęć: Lech Kulma