ŁKS wygrał w Przedborzu

Łódzki Klub Sportowy przy dopingu licznej grupy swoich fanów wygrał na wyjeździe z Pilicą Przedbórz 3:0 (2:0). Łodzianie odnieśli pewne i zasłużone zwycięstwo. Losy spotkania podopieczni Wojciecha Robaszka rozstrzygnęli już do przerwy, kiedy prowadzili dwoma bramkami.

Przez większą cześć pierwszej odsłony widoczność tego spotkania znacznie była utrudniona. Wszystko przez odpalenie przez kibiców z Łodzi środków pirotechnicznych. Przez dwa kwadranse żadna z drużyn nie przeprowadziła żadnej groźnej akcji. Dopiero w 36. minucie po indywidualnej akcji Dawid Sarafiński pokonał Adama Nowakowskiego. Jeszcze przed przerwą goście podwyższyli swoje prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adam Patora. Po zmianie stron w 52. minucie jeszcze jedno trafienie dołożył Radosław Jurkowski. Na trybunach fani z Łodzi po raz kolejny odpalili race. Goście ten mecz kończyli w dziesiątkę. Wszystko ze względu na kontuzję Szymona Salskiego, który musiał zostać odwieziony do szpitala, a trener łodzian wykorzystał limit zmian. Mimo to do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i ŁKS wygrał pewnie 3:0.

Pilica Przedbórz – ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Dawid Sarafiński 36, Adam Patora 45, Radosław Jurkowski 52

Pilica: Nowakowski – Bartkowiak, Grala, Lizińczyk, Nowicki – Jończyk, Babyn, Madej, Kucharski (82′ Golik), Kryński – Stepień.

ŁKS: Woźniak – Salski, Słyścio, Filipiak, Bielicki – Jurkowski (83′ Surowiec), Patora (82′ Zaleśny), Żytek, Sarafiński (71′ Jankiewicz) – Ślęzak (75′ Adamski), Zimoń.