Udany powrót „Sagana”

Marek Saganowski po raz kolejny udowodnił, że ma charakter wojownika. Po ostatniej kontuzji niewiele osób dawało mu szansę powrotu na ligowe boiska. Wychowanek ŁKS wrócił jednak i strzelił bramkę Zawiszy Bydgoszcz w wygranym przez Legię Warszawa meczu 2:0.

We wrześniu ubiegłego roku Saganowskiego brutalnie sfaulował Jakub Tosik. Diagnoza były nieubłagana – kilkumiesięczna przerwa w występach. 35-letni piłkarz nie załamał się jednak i już kilka dni po zabiegu wspominał o swoim powrocie na boisko. Wydawało się to jednak mało prawdopodobne. „Sagan” jednak ma duszę wojownika. We wczorajszym spotkaniu przeciwko Zawiszy Bydgoszcz pojawił się na boisku w 85. minucie i już po trzech minutach trafił do bramki! Legia Warszawa wygrała ten mecz 2:0.

To było jego 97. trafienie w ekstraklasie. Jeśli trafi jeszcze trzy razy to trafi do ekskluzywnego „Klubu 100”.