Orlik Sobień rozbił juniorów Sokoła

Wicelider II grupy łódzkiej klasy A Orlik Sobień rozbił występujący w Wojewódzkiej Lidze Juniorów B1 zespół Sokoła Aleksandrów 6:1 (2:1) w spotkaniu sparingowym w ramach roztrenowania po rundzie jesiennej. Spotkanie zostało rozegrane we wtorkowy wieczór na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim.

Niespodziewanie to juniorzy Sokoła w 25. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Dominik Pecyna. Piłkarze Orlika jeszcze przed przerwą zdołali odwrócić losy pojedynku i strzelić trzy gole. Najpierw w 37. minucie wyrównał Arkadiusz Świętosławski, a chwilę później do siatki aleksandrowian trafił Łukasz Wijata. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony piłkę do własnej bramki posłał Bartek Osiński.

Po przerwie strzelali już tylko przyjezdni. Na 4:1 podwyższył Krzysztof Kołsut, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wijata. Warto nadmienić, że młodzi piłkarze Sokoła przystąpili do tego pojedynku bez golkipera Sebastiana Kosteckiego, który złamał palce u ręki podczas poprzedniego sparingu. Z konieczności pomiędzy słupkami musieli stanąć zawodnicy z pola. W pierwszej połowie bronił Patryk Malinowski, a w drugiej Jakub Rogalski.