Orkan Buczek bliżej IV ligi łódzkiej

W hitowym meczu 19. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej GKS Orkan Buczek wygrał na swoim boisku z dotychczasowym liderem Czarnymi Rząśnia 4:1 (0:1). Teraz to zespół trenera Jacka Berensztajna (na zdjęciu) otwiera ligową tabelę. Po dwie bramki dla Orkana zdobyli: Dariusz Szymanek i Piotr Burski.

Po pierwszej połowie bliżej wygranej byli Czarni. Prowadzili 1:0 po trafieniu Marcina Błaszczyka. Wyrównał tuż po zmianie stron Dariusz Szymanek. Ten sam zawodnik w 54. minucie dał prowadzenie Orkanowi. Dwa kolejne ciosy zadał Czarnym Piotr Burski i to Orkan jest bliżej IV ligi łódzkiej.

GKS Orkan Buczek – Czarni Rząśnia 4:1 (0:1)
Dariusz Szymanek 46, 54, Piotr Burski 68, 73 – Marcin Błaszczyk 15

12 komentarzy
Lewy
7 lat temu

Tak Armia Buczek grała w 13 wraz z braćmi Ślezak poziom sedziowania to kpiny bramkarz gospodarzy w12 minucie wybija piłke za swoim polem karnym ręką a sędzia dyktuje rzut wolny bez żadnej kartki to jest CZERWIEŃ PANIE Ślezak ale co tam główny ślepy a liniowy 100 kilo nadwagi i też ślepy a widział pan to dokładni ale co tam ważne ze w kieszeni się zgadza a Buczek ładnie grał przy stałych fragmentach ale jak śędzia daje prezenty to śię fajne gra dla drużyny Buczka powodzenia a sędziowie jeden na wysypisko a drugi na KEBAB DRAMAT aby tacy SEDZIOWIE sędziowali mecz… Czytaj więcej »

kibic
7 lat temu

Liga: Buczek wzór i ten Bury i atak niesamowity…Buczek zdecydowanie lepszy!!! Po pierwszej połowie to tylko przypadek i gol Czarnych…Dobrze,że mamy Tego jednak Burego…,o szacun dla calej druzyny! Awans jest nasz!!!

Derby
7 lat temu

Byłem na tym meczu i niestety to co oglądałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zespół Orkana po przerwie jakby nowonarodzony(hmmm cristiano?), byli wszędzie, biegali za każdą piłka jakby to była ich ostatnia w życiu. Kto był ten widział i potwierdzi. Stało się! Buczek jest dziś mistrzem okręgu sieradzkiego i niech się chłopaki teraz bawią, bo zasłużyli, Viva las Orkan!
Czarni niestety słaba dyspozycja, braklo sił i determinacji, sporo błędów i niewymuszonych strat. Łukasz Michalski dziś jakby cień zawodnika, podobno jest już dogadany z Włókniarzem Zelów jeśli utrzymają się w 4 lidze.

Pamiętajcie, liga wciąż trwa!!

Kibic
7 lat temu

Oglądałem ten mecz i twierdzę że buczek dosłownie zdemolował Rząśnie byli zdecydowanie lepszą drużyną i zasłużenie wygrali a wynik 4-1 dla Buczku to najmniejszy wymiar kary…..brawo Orkan….widzę że zakupy drużyny z buczku się spłacają….brawo panie BRONKU Z tym TRENEREM i składem spokojnie pograją klasę wyżej….powodzenia!!!!!

Kibic pilkarski.
7 lat temu

No i co? Armia Zaciezna Buczek-Armia Zaciezna Rząśnia 4-1! Gdzie ten Michalski? Chyba w Esce został od wczoraj, hehe. Słabo zieloni. Bramkarz wasz jedydyny godny uznania.