AKTUALNOŚCI
Franciszek Smuda: Najważniejsze są punkty

RTS Widzew Łódź nowym liderem III ligi (grupa I). Łódzki zespół pokonał przed własną publicznością Victorię Sulejówek 2:0 (1:0). Bramki dla drużyny Franciszka Smudy zdobyli Słowacy: Robert Demjan oraz Marek Zuziak. Po spotkaniu szkoleniowiec łódzkiej drużyny przyznał, że najważniejsze dla niego są punkty.

Daliśmy sobie narzucić styl gry Victorii. Przypominam sobie jednak, że moje zespoły często zaczynały rundę w ten sposób. Zdarzało się przez to tracić punkty. Oby to się jak najszybciej zmieniło i żebyśmy zaczęli grać w piłkę tak, jak w meczach kontrolnych. Wtedy lepiej graliśmy piłką, a dzisiaj zawiodła mnie środkowa strefa. Najważniejsze były jednak punkty. Co nam po ładnej grze, gdybyśmy stracili punkty na swoim terenie? Możemy cały sezon tak grać, pod warunkiem, że będziemy wygrywali – powiedział szkoleniowiec.

Źródło: widzewtomy.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Uwielbiam tych pełnych pokory januszy z widzewa, którzy uważają, że ich klubowi wszystko się należy haha
    A Kibic z pewnością pojechał sobie na jakiś sparing do Bełchatowa 😀
    Śmiech na sali jak czyta się wypociny panów z widzewa, którzy myślą, że są pępkiem świata 🙂

  2. Prawda jest taka, że II liga nie jest w żaden sposób mocniejsza od iii. Wystarczy popatrzeć na wyniki ŁKS, który ma cienki skład i nawet awans dostał przy stoliku na skutek rezygnacji Drwęcy. Natomiast I liga jest na pewno dużo mocniejsza, bo pomimo kasy z TV i większej chęci zawodników z wyższej półki do gry tam o awans do Ekstraklapy jest ciężko.

  3. Prawda jest taka, że II liga jest na poziomie III (patrz na miejsce LKSu pomimo tego, że ma cienki skład, a awans dostał przy stoliku, dzięki rezygnacji Drwecy). Natomiast I liga na pewno reprezentuje wyższy poziom.