Rewelacyjna Tęcza Brodnia zmieniła lidera

LZS Brąszewice nie jest już liderem tabeli sieradzkiej klasy okręgowej. To dlatego, że drużyna z Brąszewic przegrała w Buczku z rewelacyjnym beniaminkiem Tęczą aż 0:3 (0:2). To była druga porażka zespołu z Brąszewic i trzeci z rzędu mecz bez wygranej w lidze. Kryzys w zespole trenera Marcina Adamczyka stał się faktem. Już w 8. minucie Tęcza prowadziła 2:0.

Bohaterem meczu był Błażej Waga, który na samym początku strzelił dwa gole. Wprawdzie potem przeważały Brąszewice, ale obrona gospodarzy nie dała się zaskoczyć. Mało tego, w 88 minucie wynik spotkania na 3:0 ustalił Jakub Kopa.

Tęcza Brodnia – LZS Brąszewice 3:0 (2:0)
Bramki: Błażej Waga 2, 8, Jakub Kopa 88