AKTUALNOŚCI
Wyjątkowa oprawa meczu w Bełchatowie

Już w najbliższą niedzielę świętować będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzień wcześniej o 17:00 GKS Bełchatów zaprasza kibiców piłki nożnej i mieszkańców Bełchatowa oraz regionu na wyjątkowy mecz. Rywalem Brunatnych będzie Pogoń Siedlce. Giekaesiacy powalczą tego dnia o dziewiąte zwycięstwo w sezonie.

Bełchatowski klub wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów Torfiorze nadadzą temu meczowi patriotyczną oprawę, by w przeddzień rocznicy bełchatowianie mogli w wyjątkowy sposób uczcić ten wielki jubileusz. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego kibice i sportowcy wspólnie odśpiewają hymn Polski, który z pozycji murawy zostanie zagrany przez Zakładową Orkiestrę Górniczą KWB Bełchatów.

Na to spotkanie powiększona została dostępna liczba miejsc na stadionie, aby na trybunach wschodniej, zachodniej, północnej i honorowej mogło wspólnie świętować blisko trzy tysiące osób. Kibice utworzą w trakcie śpiewania hymnu kartoniadę w biało-czerwonych barwach. Sympatycy futbolu z trybuny wschodniej zapowiedzieli także specjalną patriotyczną oprawę na młynie. Niewątpliwą atrakcją meczu będzie także udział w ceremonii wyprowadzenia zawodników i sędziów reprezentantów Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Poleskich. Dzięki ich obecności początek sportowej rywalizacji ma być podkreślony prawdziwie militarnym akcentem.

Dzięki przychylności drużyny rywala i z uwagi na wyjątkowy charakter meczu, drużyna PGE GKS Bełchatów zagra wyjątkowo w białych a rywale z Pogoni w czerwonych koszulkach.

Z uwagi na podniosłość chwili oraz ceremoniał tuż przed samym meczem, klub zaprasza na stadion jak najwcześniej, a bramy obiektu będą otwarte od 16:00.

Źródło: gksbelchatow.com

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
3 tys

Hahahaha 3 tysiące hahaha