AKTUALNOŚCI
OSP Iskra Głowno nie zagra wiosną

Z rozgrywek łódzkiej klasy A (grupa III) wycofał się zespół OSP Iskra Głowno. Drużyna zajmowała na półmetku rozgrywek przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Klub poinformował o tym na swoim Facebookowym profilu. Wiosną spotkania, w których miała grać Iskra, będą weryfikowane jako walkowery dla przeciwników.

11
Dodaj komentarz

11 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Każda ekipa ma swoje problemy. Szkoda całego projektu tym bardziej, że wiele w zeszłym roku na stadionie się wydarzyło. W takim Głownie powinny być dwie drużyny seniorskie. Nie chce mi się wierzyć, że w mieście nie znajdzie się 20 tyś. pln , aby klub mógł dalej istnieć.

Kibic Iskry Głowno

Henryk byle co jesz i byle co gadasz ale to już twój ból głowy nikogo innego.

kopacz amator

Panie Heniu mało Pan wiesz , jeszcze mniej Pan rozumiesz te życiowe mądrości proponuje zachować dla siebie

henryk

I dobrze… drużyna która nie miała ludzi, grała po 11, uciekała podczas meczów z boiska takim drużynom mówimy stanowcze nie

Kibic Iskry Głowno

„Dziękujemy” panie Ruciński za pozostawienie Klubu bez złotówki na dalszą działalność i funkcjonowanie. Pana celowe działanie na niekorzyść Klubu sprawiło, że inwestycja w boisko oraz inne pozytywne aspekty w Klubie w ostatnim czasie jak i we wcześniejszych latach poszły na marne :/ Jak panu nie jest wstyd spoglądać teraz ludziom zwyczajnie w oczy? Czy nie szkoda jest panu dzieci z drużyny młodzieżowej? W czym te dzieciaki panu zawiniły? Pomoc finansowa rodziców tych dzieci też nic dla pana nie znaczy? Obiecywał pan zawodnikom na ostatnim spotkaniu, że mają trenować i grać, a o pieniądze maja się nie martwić! Kompletne dno i… Czytaj więcej »

rks-radomsko-keeza