AKTUALNOŚCI
Szykują się dwa awanse ŁKS Łódź

To znakomity rok dla ŁKS Łódź. Pierwsza drużyna wywalczyła awans do Lotto Ekstraklasy, siatkarki zdobyły mistrzostwo Polski, a rezerwy są o krok od promocji do IV ligi łódzkiej. W sobotę łodzianie wygrali w Ozorkowie z Bzurą 6:0 (3:0) i mają już dziewięć punktów przewagi nad Widzewem II Łódź, który przegrał z Włókniarzem Pabianice 3:5 (0:2). 

plecaki-sportowe-keeza

Do zakończenia sezonu łódzkiej klasy okręgowej jeszcze pięć kolejek, ale wszystko wskazuje na to, że ŁKS II już może powoli przygotowywać się do gry w IV lidze łódzkiej. Po dwa gole w Ozorkowie strzelili: Oskar Koprowski, Jakub Kostyrka i Michał Karlikowski.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Jeśli takie przesunięcia trwałyby minimum rundę, to spoko niech przesuwają zawodników jak chcę, ale jeśli jeden weekend zawodnik gra w rezerwach, a za tydzień w pierwszej drużynie i tak do końca sezonu. To coś tu jest nie tak. Składy powinny być zgłaszane na rundę, a zmiany tylko w okienkach transferowych, jedynym wyjątkiem jest przesuwanie zawodników z rezerw do pierwszego zespołu w wypadku kontuzji. Ostatecznie z pierwszej drużyny do tak zwanego ogrania można byłoby przesunąć max 3 zawodników. Rezerwy jak sama nazwa wskazuje to drugi zespół i nie może być tak że wyniki są „fałszowane” poprzez przesunięcia z pierwszych zespołów. Porównajmy… Czytaj więcej »

Franek

Hej
na moje drużyna rezerw powinna działać w obie strony, szeroka kadra, do 1 drużyny się nie łapie to rezerwy i tak w kółko, co taki przysłowiowy piłkarz X ma spadek formy to ma siedzieć na ławce, NIE, ma ją odzyskać własnie w rezerwach żeby znów grać w 1 zespole.
Tutaj akurat doszedł jeszcze smaczek awansu (1 ekipa) pomiędzy ŁKS`em s … Widzewem i obie drużyny żeby osiągnąć cel przesuwały piłkarzy którzy nie łapią się do 18 meczowej 1 zespołu

Szara eminencja

I by była jasność, moja wypowiedz nie jest wycelowana w drużynę ŁKS-u, tak samo tyczy się Widzewa, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin i każdej drużyny która uskuteczniam i wykorzystuje ten nieprzemyślany i niedopracowany przepis który na to pozwala.

Szara eminencja

Przepisy powinny być zmienione, to jest farsa jeśli chodzi o przesuwanie zawodników z pierwszego zespołu do rezerw by zrobić rezerwami awans. Jeśli jakiś klub ma tylu zawodników ze nie mieszczą się w jednym zespole i są zmuszeni zgłosić rezerwy, to niech te rezerwy będą faktycznie rezerwami, a nie by rezerwy były zasilane 5-cioma, 8-mioma czy niekiedy cała wyjściowa jedenastka to zawodnicy z pierwszej drużyny. Należy wreszcie postawić rozgrywki na nogach, i to pierwszy zespół powinien być wzmacniany zawodnikami z rezerw tylko w przypadku kontuzji zawodnika z pierwszej drużyny, a nie jak teraz bez żadnych przeszkód można przesuwać zawodników jak tylko… Czytaj więcej »

rks-radomsko-keeza