AKTUALNOŚCI
Siedziba ŁZPN zostanie przeniesiona

Jeszcze nie w ciągu najbliższych miesięcy, ale wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku przeniesiona zostanie siedziba Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Mówił o tym w czasie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego ŁZPN prezes związku Adam Kaźmierczak. Od lat siedziba łódzkiej piłkarskiej centrali mieści się przy ulicy Adama Próchnika 5.

dresy sportowe keeza

Ja wiem o tym, że nie jest to idealna lokalizacja. Brakuje miejsc parkingowych i nic, tak naprawdę, nie przemawia za tym, abyśmy tam zostali. Uważam, że siedziba związku piłkarskiego powinna mieć miejsce na jednym z łódzkich stadionów piłkarskich. To nie jest kwestia najbliższych tygodni, ale nie będziemy z tym czekać do połowy kadencji – zapowiedział nowy-stary prezes.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Leo
9 dni temu

nowy stadion na orle

Lampi
9 dni temu

To ja zgłoszam stadion piłkarski łódzkie go Orła!!

Szara eminencja
9 dni temu

Zgadzam się z przedmówcą, to będzie najsprawiedliwsze rozwiązanie jeśli pan prezes ŁZPN-u koniecznie chce się wyprowadzać z Próchnika.
Pewnie pan prezes ma na myśli stadion ŁKS-u ale to chyba nie spodoba się włodarza Widzewa jeśli będą musieli jeździć do związku na stadion ŁKS-u. Podobnie by to działało w drugą stronę, ale tego prezes nie zrobi prezesowi Salskiemu. Tak że jeśli prezes nie chce pogłębiać waśni między tymi klubami, to pozostaje Start Łódź lub wynajęcie/zakup powierzchni biurowych w innym NEUTRALNYM miejscu. Tak jak ma to miejsce do tej pory.

Janusz
9 dni temu

Proponuję łódzki START. Miejsc parkingowych mnóstwo i dojazd pierwsza klasa 🙂