AKTUALNOŚCI
Z Aleksandrowa Łódzkiego do Portugalii

4 października (niedziela) na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim odbędą się kwalifikacje międzynarodowego turnieju piłkarskiego, którego finał zostanie rozegrany w lutym 2021 w Portugalii. Do udziału w imprezie można zgłaszać zespoły U-9 i U-10 z miejscowości mających mniej niż 100 000 mieszkańców. Turnieje kwalifikacyjne zostaną rozegrane w ośmiu miastach.

kurtki zimowe sportowe keeza

Oprócz Aleksandrowa młodzi piłkarze będą grali w: Szczawnie Zdrój, Bochni, Szczecinie, Grudziądzu, Rzeszowie, Kielcach i Czeladzi. Zwycięzcy tych zawodów wywalczą prawo udziału w krajowym finale, który odbędzie się 7 listopada na obiektach Ślęzy Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska walka toczyć się będzie o wyjazd do Portugalii, gdzie w dniach 15-17 lutego 2021 zostanie rozegrany turniej finałowy. Impreza odbędzie się w mieście Seixal.

Do rywalizacji można zgłaszać wszystkie zespoły – klubowe (z miast liczących poniżej 100 000 mieszkańców), podwórkowe, szkolne itp. Rejestracja uczestników prowadzona jest drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerami telefonów: 694 421 646 i 508 857 707.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments