Ceramika Opoczno powiększyła przewagę

Za nami pierwsza wiosenna kolejka w piotrkowskiej klasie okręgowej. Przyniosła ona skromną wygraną liderowi, który powiększył przewagę nad goniącym go peletonem. Punkty straciły bowiem pozostałe drużyny z czołówki. Od ligowego dna odbiły się rezerwy Omegi Kleszczów, które pokonały w Moszczenicy miejscowego Włókniarza 1:0.

Ceramika Opoczno podejmowała Kawalerię Tomaszów Mazowiecki i wygrała ten mecz 1:0 po trafieniu Patryka Pyzi z 14. minuty. Punkty zgubiły zaś Stal Niewiadów (remis 3:3 w Lubochni) i Świt Kamieńsk, który także 3:3 zremisował w Gorzkowicach z miejscowym GUKS. Remisami zakończyły się również spotkania w Drzewicy i Niechcicach. Trzy punkty dopisała do swojego dorobku Omega II Kleszczów. Zespół grającego trenera Witolda Sowały pokonał w Moszczenicy Włókniarza 1:0, a zwycięskiego gola zdobył w 79. minucie Witold Grzywiński.