Astoria liderem po trzech kolejkach

Za nami trzecia kolejka piotrkowskiej klasy okręgowej. Trzy drużyny nadal nie straciły punktu, a są to: Astoria Szczerców, RKS Radomsko i Włókniarz Moszczenica. Przegrała w Gorzkowicach Polonia Piotrków, a pierwsze zwycięstwa odniosły drużyny beniaminków: Czarni Rozprza i Omega II Kleszczów.

Astoria już po 11 minutach spotkania w Lgocie Wielkiej przegrywała 0:2. Już przed przerwą odrobiła jednak straty z nawiązką, a w drugiej połowie kontrolowała przebieg meczu. Dwie bramki Bartosza Turniaka dały trzecie zwycięstwo zespołowi RKS Radomsko. Podopieczni Edwarda Cecota wygrali w Tomaszowie z rezerwami Lechii. Skutecznie gra również Włókniarz Moszczenica. Tym razem zespół Artura Lamcha pokonał w Drzewicy miejscowy MGKS. Zadziwiających rozmiarów zwycięstwo odnieśli Czarni Rozprza, którzy odprawili z kwitkiem Świt Kamieńsk. W takich samych rozmiarach Omega II Kleszczów wygrała ze Szczerbcem Wolbórz.

Start Lgota Wielka – Astoria Szczerców 2:4 (2:3)
(Damian Rozpendek 9, Łukasz Smolarczyk 11 – Radosław Pęciak 25, 43, Kamil Sadziński 35, 56-karny)
GUKS Gorzkowice – Polonia Piotrków 2:1 (2:1)
(Hubert Tokarski 17, Eryk Smuga 45 – Łukasz Rak 42)
Omega II Kleszczów – Szczerbiec Wolbórz 6:1 (3:1)
(Łukasz Roczek 4, Michał Gajda 16, samobójcza 37, Krzysztof Kowalski 61, 90, Damian Bisaga 90 – Patryk Tomaszczyk 19)
Czarni Rozprza – Świt Kamieńsk 6:1 (3:0)
(Konrad Kulik 5, Daniel Szymczyk 28, Michał Stępień 33, Karol Kowalczyk 51, Kamil Szulc 61, 63 – Szymon Błachowicz 53-karny)
Zapał Krzętów – Kawaleria Tomaszów 1:0 (0:0)