W Domaniewicach grali tylko 45 minut

Tylko 45 minut trwało spotkanie pierwszej kolejki skierniewickiej klasy okręgowej Vagat Domaniewice – Olympic Słupia. Ku zaskoczeniu wszystkich gospodarze nie wyszli bowiem na drugą połowę spotkania, a po pierwszej przegrywali 0:4. W tabeli uwzględniamy wynik z boiska, choć ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie OZPN Skierniewice.

6 komentarzy
Loko
5 lat temu

Bardzo ładnie tylko jak nie znasz genezy tej sytuacji to siedź cicho i się nie udzielaj!

BODO
5 lat temu

JAK NIE WIESZ,, CWANIACZKU” JAK BYŁO TO NIE FILOZOFUJ!!!

Bb
5 lat temu

Do wstyd
Są sytuację losowe choćby wesela zawodników itp. Kilkukrotne Prośby przełożenia meczu na inny termin ambitna drużyna Słupi oodrzuciła mimo że była to pierwsza kolejka i czas na rozegranie meczu by się znalazł ale cóż może kiedyś oni będą w takiej potrzebie. Powodzenia

wstyd
5 lat temu

Teraz dopiero zauważyłem, że tymi cwaniakami są piłkarze z Domaniewic. Jednak w niusie napisano ”Tylko 45 minut trwało spotkanie pierwszej kolejki skierniewickiej klasy okręgowej Olympic Słupia – Vagat Domaniewice”. Stąd mój błąd i uznanie za gospodarza niewłaściwej drużyny.

wstyd
5 lat temu

Takie zachowanie to już patologia! Klub odpuszczający w ten sposób mecz powinien być karany wysoką karą finansową, zwrócić koszty wyjazdu gościom, a na dodatek do wyniku z boiska powinno się jeszcze dodać tak z 5-0 dla rywala. Tym samym po swoim numerze Olympic przegrałby mecz 0-9 i jeszcze mieliby tam puste kieszenie. Trzeba wreszcie skończyć z tym cwaniactwem. Tymczasem OZPN-y od lat tolerują takie zachowania, a wymierzane kary są po prostu zbyt niskie i nie odstraszają cwaniaczków.