AKTUALNOŚCI
Wyzywał sędziego, czy był w toalecie?

Sieradzka delegatura ŁZPN będzie musiała sprawdzić, czy w drugiej połowie spotkania klasy okręgowej Słowian Dworszowice – MLKS Konopnica (1:4) kierownik gospodarzy Mariusz Tokarczyk był w toalecie, czy też obrzucił stekiem niewybrednych wyzwisk sędziego meczu. Arbiter twierdzi, że słowa określające jego rzekomą orientację seksualną padły ze strony Tokarczyka.

Inaczej tłumaczy sprawę kierownik. W protokole meczowym można przeczytać, iż na ławce rezerwowych przebywał w drugiej połowie zaledwie kwadrans, po czym udał się za potrzebą fizjologiczną do toalety.

W Dworszowicach kibice świętowali również przedwczesnego Sylwestra. W opisie pomeczowym sędziowie zaznaczyli, że przed budynkiem klubowym wybuchło sześć petard hukowych.

Zdjęcie: poglądowe (to nie jest sławojka w Dworszowicach :D)

19
Dodaj komentarz

19 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
14 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibicuje bo lubię

Widocznie mieli takie zadanie… Nikt wam tego naprawdę nie zazdrości. A Pan wódz Łysa Pała bardzo dużo robi w sporcie gminnym. Ale kur…ła nic pożytecznego. Ale ma przyzwolenie a my szaraki nic i tak z tym nie zrobimy. Takie istoty zabijają ducha sportu. Unia powinna istnieć dalej. Słowian też niech grają obie drużyny. Ale jak się pompuje takie pieniądze w Juniorów. Znaczy się w wycieczki z nimi…

Orzech laskowy

Unię rozwalił Rade za pracę . Miał rozwalić i to zrobił tak kazała gora.. z panami koni….

Kibicuje bo lubię

Orzech Laskowy. Turniej gminny to nie liga. Jeśli przebywałeś na tych turniejach i patrzyles co sedziuje ten pan w kierunku Słowiana, a działo by się to w kierunku Uni to byś miał do niego pretensje. Patrzmy obiektywnie co się dzieje. Nikt kto jest związany z klubem nie mieszał na waszą nie korzyść by się ten klub rozpadł. Dla Dworszowic(klubu) to były Derby które powinny być po dzień dzisiejszy rozgrywane… Lecz klub za dupe jest brany pierw od zarządu. Jeśli jest źle prowadzony to dobrze nie będzie… „… pieniądz w sporcie odgrywa kluczową rolę, lecz jeśli masz obok Siebie ludzi których… Czytaj więcej »

Orzech laskowy

Orzech laskowy przywódca stada łysych i blondynek tak zrobił że w gminie zostały tylko tacy co potrafią być chamscy . Jak grała uni nikt nie narzekał na ich zachowanie . Powtarzam nie każdy ze Słowiana jest chamski . Chciałbym również nadmienić że na turniej gminny Słowian miał nie przyjechać gdyż zawsze sędziował tadel ale weto Słowiana było że nie zagrają jak będzie ten sędzia . Niedługo wiejskie drużyny będą mowic w ozpn kogo chcą kogo nie . Parodia . A łysy nadal szuka dzieci w górach