Wygrana młodych Polek z Islandią

Od wygranej rozpoczęła reprezentacja Polski do lat 17 turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy kobiet, który rozpoczął się w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim. W pierwszym meczu młode Polski pokonały na GIEKSA Arenie Islandię 4:0 (3:0). W turnieju udział biorą jeszcze: Irlandia i Norwegia. Te drużyny zainaugurowały turniej w Piotrkowie.

Bramki dla naszej drużyny strzeliły: Zuzanna Witek w 3. minucie, Oliwia Związek w 8. minucie i Weronika Araśniewicz w 39. minucie. Czwarty gol był samobójczy.

Polska U17 (K) – Islandia U17 (K) 4:0 (3:0)
Bramki: Zuzanna Witek 3, Oliwia Związek 8, Weronika Araśniewicz 39, samobójcza 50 (Helga Einarsdottir)

Polska: Wieczerzak – Witkowska, Piekarska, Łapińska, Flis (62′ Skrzypczyk) – Zielińska (62′ Kuśmierczyk), Witek (90′ Jankiewicz), Araśniewicz, Marczak – Związek (76′ Abe), Ostrowska (75′ Salawa)